Antwerpen - 2018

Lange Leemstraat 374

Woning H 0.2
Huis
€560.000 Toevoegen als favoriet
Lange Leemstraat 374
Lange Leemstraat 374
Lange Leemstraat 374
Lange Leemstraat 374
Lange Leemstraat 374

  • 145.8m2 wonen

  • 3 slaapkamers

Omschrijving

De Confiserie - woningen Locatie: Lange Leemstraat, Antwerpen. Een zeer centrale locatie vlakbij het Groen Kwartier, Zurenborg, openbaar vervoer en treinstation Antwerpen-Berchem. 

Woonerf De Confiserie is een herbestemming van de alombekende snoepjesfabriek "Confiserie Roodthooft" waar voorheen de iconisch "arabierkes" ofwel mokatine-snoepjes werden gemaakt. 
De hele site wordt een mix van kantoor- en woongelegenheden, en een mix van woonvormen gecentreerd rond gevarieerde open ruimtes. In totaliteit kent woonerf De Confiserie 5 kantoorunits en 41 woonunits, gaande van eengezinswoningen met privé tuin, kleine startersappartementen tot grote luxueuze lofts met ruime terrassen. 
Het industriële karakter van de oude panden zal versterkt worden door nieuwbouwelementen rond het binnenplein. De voorgevel omvat het art-noveau pand dat volledig in ere hersteld zal worden. Het project zal naar huidige normen gebouwd worden. Het buitenschrijnwerk zal uitgevoerd worden in thermisch onderbroken aluminium. Het buitenschrijnwerk van de historische panden zal uitgevoerd worden in hout. De meeste wooneenheden zullen  voorzien worden van ventilatiesysteem D-systeem en vloerverwarming. Alle materialen werden reeds gekozen voor de woningen en voorzien van een hoogwaardige afwerking.De site zal voorzien worden van een ondergrondse verdieping met voldoende parkeergelegenheid, bergruimtes, fietsenstalling en afvalbergingen.

Kortom - Een uitzonderlijk charmant project in het hartje van Antwerpen-Berchem. Info en verkoop:
De verkoop geschiedt onder BTW op het constructie-aandeel en registratierechten op het grondaandeel, onder de voorwaarden van de wet Breyne. Contacteer ons voor meer informatie of een vrijblijvende afspraak via 03/260.46.66 of steffen@heylenvastgoed.be.


Vragen of een bezoek? Contacteer ons!

Kantoor Antwerpen

03 260 46 66 Contacteer ons

Of schrijf mij in voor soortgelijke panden.

Kenmerken

Prijs €560.000
Oppervlakte 145.8m2
Overige kenmerken
Kelder Ja
Aantal toiletten 2
Type bebouwing Gesloten
Staat Nieuwbouw
Keuken Open keuken - hyper-geïnstalleerd
Vrij Bij oplevering
Verwarming Individueel / Vloerverwarming
Beglazing Dubbel glas - HR+
Raam frame ALU - Thermisch
Elektrische keuring Ja, conform AREI
E-peil 40
Bouwjaar 2021
Slaapkamers 3
Badkamers 1
Tuin 48m2
Stedenbouwkundige informatie & ruimtelijke ordening
Bouwvergunning verkregen Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht mogelijk Nee
Dagvaarding en herstelvordering Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Watertoets
Overstromingsgevoeligheid
P-score: Klasse A
G-score: Klasse A
Afgebakende oeverzone Nee
Afgebakend overstromingsgebied Nee
Risicozone voor overstromingen Nee

Toon op kaart

Lange Leemstraat 374

Antwerpen

Routebeschrijving